Červen 2009

Pozastavení

29. června 2009 v 18:19 Deníček
Tak a je tu hiatus. Musím pozastavit blog od úterý 30.6 do neděle 5.7. V úterý je poslední den školy a máme rozlučák a poté jedu s mamou a sestrou do Kutné hory a vrátí me se asi v neděli. Nejdřív se sem stavím tedy v pondělí. Mě jte se moc pěkně!


Jetskiing with Brandi

28. června 2009 v 16:25 Paparazzi
Objevily se nové fotky z 26.6. kdy byla Miley na vodním skútru se svou sestrou. Já tam teda Brandi nevidím, ale prý tam byla... tak snad bude víc fotek :)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Country USA Festival 2009 (24.6.)

28. června 2009 v 8:59 Taylor News
Po dlouhé době konečně nějaká novinka. Taylor vystoupila na Country USA Festival 2009 v Oshkosh v americké zemi jménem Wisconsin. Podle zdroje tam bylo 42 000 fanoušků Taylor! Což je pro ni úžasný...fotky jsou jako vždy super :-)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


The Climb

27. června 2009 v 18:57 Paparazzi

The Climb trochu jinak =)

Konec roku

26. června 2009 v 18:30 Deníček
Celej týden nemám vážně náladu na blog, nějak se mi sem nechce. Konec roku a já se se svými spolužáky dlouho pohromadě neuvídím. Už jen dva dny. V pondělí budeme mít poslední zvonění a rozloučení s učiteli a odpoledne předávání čehosi na radnici, takže šaty a já budu číst závěrečný proslov naší třídy S kámoškou dem za rockerky nebo punkery, něco v tom stylu. Bude prdel, každý rok dělaj deváťáci bordel po celý škole a teď jsme na řadě my! Zítra musím nakoupit záchodové spreje, smrádek, koupený máme rtěnky na popsání lidičeka a ještě si smíchám cukr s vodou a hodím do rozprašovače xD V úterý už jen vysvědčení a odpoledne rozlučák!!! To bude pařba, daleko od rodičů, doufám že mi nakonec dovolí tam taky přespat ve stanech. Prostě spousta pití, jídla, hudby a dobrých lidiček.


Miley Cyrus: Hugh Jackman Is My Bodyguard!

25. června 2009 v 20:03 Paparazzi
16tiletá mega stár Miley Cyrus byla na obědě s Hughem Jackmanem v Los Angeles v restauraci zvané Morton's Steakhouse. Jeden zákazník řekl, že to vypadalo na obchodní schůzku, protože tam s nimi bylo i několik lidí, kteří vypadali jako producenti.

Vypadá to, že se Miley pouští do nového filmu, kde bude hrát Hugh jejího osobního bodyguarda. Podle Variety bude hrát Jackman policajta, který je nucen, aby hlídal mladou dědičku, které hrozí únos. Dědičku by měla hrát Miley. Tak uvidíme :) Hugh je skvělej herec!Taylor Swift - Behind The Scenes In The Studio - Thug Story

22. června 2009 v 7:51 Taylor News


Miley Cyrus & Nick Jonas - “Before The Storm”

21. června 2009 v 18:49 Paparazzi

Na koncertě Jonas Brothers v Dalla su zazněl i duet Miley a Nicka. Moc jim to spolu sluší a písnička je skvělá! Co myslíte dají to ti dva jěště dohromady?


2009 CMT Music Awards (16.6.)

20. června 2009 v 14:37 Taylor News
Taylor vyhrála cenu Female Video Of The Year a Video Of The Year .. Vyhrála ji za videoklip Love Story. Moc gratuluji!

He Could Be The One - Stills

20. června 2009 v 6:53 Paparazzi
Miley se v této epizodě snaží říct Robby Rayovi, že opět chodí s Jakem Ryanem...ale nenajde k tomu odvahu. Brzy si Robby myslí, že před ním něco skrývá. Teď, aby byl Robby vděčný Jakeovi, Miley si vymyslí že chodí s jedním zlým klukem z kapely - Jesse (Drew Roy), ale Miley to dost přeroste přes hlavu a tak jí Robby Ray radí, aby se řídila srdcem. Ttuo epizodu bude vysílat Disney Channel v neděli 5. Července

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host

Taylor Swift and T-Paint - Thug Story

19. června 2009 v 19:01 Taylor News


Moc se mi to líbí! Tay je úžasná!
Díky CMT natočila videoklip s T-Paintem!

Když si Chuck bral Larryho

19. června 2009 v 16:12 Filmy

Název: Když si Chuck bral Larryho (I Now Pronouce You Chuck and Larry)
Žánr: komedie, romantický
Rok výroby: 2007 (USA)
Moje hodnocení:
O co jde:
Chlouby brooklynského hasičského sboru Chuck Levine (Adam Sandler) a Larry Valentine (Kevin James) by jeden pro druhého obětovali život. Jsou to nejlepší kámoši, přestože se liší jako den a noc. Zodpovědný vdovec Larry se snaží všechen volný čas strávit se svými potomky, naopak pohodář Chuck se častým střídáním partnerek pokouší vyhnout tomu, aby kdy nějaké potomky měl. Když ho tedy Larry s ohledem na nesmyslný byrokratický předpis požádá, aby podepsal formulář stvrzující, že spolu žijí v jedné domácnosti, aby si tím pojistil, že dětem bude vyplacena jeho životní pojistka, Chuck ho bezstarostně podškrtne. Asi by se nic nestalo, kdyby na jednom úřadě nezačal řehtat znuděný úřední šiml (Steve Buscemi), který má pocit, že v tom jejich hnízdečku lásky není něco v pořádku. Chuck a Larry tedy před zraky šokovaného okolí začnou jako o život předstírat, že se mají opravdu rádi (tak nějak jinak rádi). Na obhajobu svého vztahu si do konce najmou roztomilou právničku (Jessica Biel), což se posléze ukáže jako kardinální chyba. Těžko se totiž předstírá homosexualita člověku, který se až po uši zamiluje do ženské.

Mejdan v Las Vegas

17. června 2009 v 16:13 Filmy

Štěstí na dosah?

Název: Mejdan v Las Vegas (What Happens In Vegas?)
Žánr: komedie, romantický
Rok výroby: 2008
Moje hodnocení:
O co jde:
Jack (Ashton Kutcher) a Joy (Cameron Diaz) jsou dva lidé s naprosto protikladnými vlastnostmi. Nikdy se neznali, ale po té nejdivočejší párty ve Vegas se probouzí vedle sebe a zjišťují, že se nejenom báječně pobavili, ale že se z nich stali manželé! Snaha o zrušení svatby se ale nečekaně zamotává, když Jack vyhrává díky Joyinu čtvrťáku jackpot ve výši 3 miliony dolarů a moudrý soudce (Dennis Miller) vynáší jednoznačný rozsudek: šes- timěsíční "manželství natvrdo". Následuje totální válka pohlaví, během které se Jack a Joy bez jakýchkoliv skrupulí snaží jeden druhého obrat o peníze. Ale nakonec možná pochopí, že s láskou nemůžou navzdory všem nástrahám prohrát!
Nesvatbovi

16. června 2009 v 6:07 Filmy

Život je párty, tak to rozjedeme!

Název: Nesvatbovi (Wedding Crashers)
Žánr: komedie, romatnická
Rok výroby: 2005 (USA)
Moje hodnocení:

O co jde:

Zprostředkovatelé rozvodů John Beckwith (Owen Wilson) a Jeremy Grey (Vince Vaughn) jsou jak obchodní partneři, tak dlouholetí přátelé, kteří mají ideální jarní koníček - vetřou se na svatbu a tam narušují její poklidný chod. Na konci jedné úspěšné sezóny Jeremy zjistí, že dcera vysoce postaveného vládního pracovníka se bude vdávat a je vysoká pravděpodobnost, že ve Washingtonu to bude společenská událost číslo jedna. Na akci se John a Jeremy "zavěsí" na družičky Claire a Glorii, aby v jejich stínu uskutečnili svůj ďábelský plán. Následná gigantická recepce předčí očekávání všech. Jeremy úspěšně svádí Glorii, leč Johnův flirt s Claire je náhle neočekávaně překažen jejím přítelem Sackem. John, který se do Claire zamiloval se pokouší přemluvit Jeremyho, aby tentokrát zapomněli na svá pravidla a přijali pozvání na chatu rodiny Clearyových. Tam duo kamarádů prostřednictvím mnohých trapasů a záměn zjistí, že rodina Clearyů je naprosto nefunkční a zároveň dojdou poučení ohledně lásky a přátelství ...Je to bída!

15. června 2009 v 17:19 Deníček

Navstevnost za minuly tyden (8.6. 2009 - 14.6. 2009) je:
Pondeli: 42
Utery: 28
Streda: 35
Ctvrtek: 33
Patek: 35
Sobota: 30
Nedele: 36

Celkem: 239

Sorry ?

15. června 2009 v 6:50 Deníček
Promiňte, že jsem neobešla vaše blogy, napravím zítra. Jinak mám jednu otázku na Miley, kde vzala ten piercing na nose?

CMT 2009 with T-Paint

14. června 2009 v 17:05 Taylor News
Taylor byla ve studiu s T-Paintem. xDD Připravovali něco na 2009 CMT awards rehearsals, což je nějaké ocenění. ♥ Podle zdroje tyhle super fotky fotil Austin, bratr Taylor...

free image host free image host free image host free image hostNové osobní fotky

13. června 2009 v 19:53 Paparazzi
Přidávám nejnovější osobní fotky.


Miley & JB Before the Storm

11. června 2009 v 16:47 Paparazzi

Krásná písnička! Nejlepší je si u toho číst nějaký článek o Miley.